Płytka ceramiczna Carat White Dunin

Wybór właściwych płytek jest nie lada wyzwaniem dla każdej osoby. Należy zwrócić szczególną uwagę na wiele aspektów, dzięki którym zwiększy się pewność zaopatrzenia się w wymarzony produkt. Płytka ceramiczna Carat White Dunin to nie tylko atrakcyjne wizualnie rozwiązanie, ale również wysokiej jakości produkt, który będzie się pięknie prezentował w wybranym pomieszczeniu. To niezwykła i ciekawa propozycja, która uatrakcyjni każde wnętrze, wprowadzając do niego odrobinę nowoczesności oraz dużą dozę elegancji.
Carat White Dunin

Charakterystyczny kształt płytki Dunin Carat White

Dostępne w sklepie Efekciarnia płytki Dunin Carat White, posiadają wyjątkowy, nietuzinkowy kształt, dzięki któremu można uzyskać niesamowite efekty wizualne. Wybierając ten model, można wspaniale dopełnić aranżację wnętrza, a wręcz ją całkowicie odmienić. Płytka posiada subtelnie ścięte narożniki, a jej jedyny w swoim rodzaju kształt zapewnia fantastyczne rezultaty, którymi nie sposób się nie zachwycać. Wraz z nią możliwe staje się uzyskanie spójnej, pełnej harmonii przestrzeni, w której przebywanie stanie się przyjemnością.

Płytka ceramiczna Dunin Carat White - zastosowanie

W wyniku swojej atrakcyjności wizualnej i niepowtarzalnego kształtu płytka ceramiczna Dunin Carat White doskonale sprawdzi się w eleganckich łazienkach oraz kuchniach. Doda im odrobinę świeżości oraz sprawi, że nabiorą one nowoczesnego oraz szykownego charakteru. Dzięki delikatnie ściętym narożnikom istnieje możliwość zastosowania w niej kwadratowego dekoru, który podobnie jak płytka ceramiczna, znajduje się w ofercie sklepu Efekciarnia. Płytka ceramiczna Dunin jest niezwykle odporna, co zwiększa opłacalność jej zakupu i przekłada się na wydłużenie żywotności.

Montaż płytki Carat White marki Dunin

Przed przystąpieniem do montażu płytki Carat White warto pamiętać, aby przeznaczone do tego podłoże było całkowicie suche, wolne od tłuszczu, gładkie oraz czyste. Co więcej, produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w której panują odpowiednie warunki charakteryzujące się niezbyt wysoką wilgotnością. Do montażu płytek Carat White marki Dunin warto wykorzystać specjalny, wysokogatunkowy klej do płytek ceramicznych, który umożliwi uzyskanie pożądanych, odpornych na uszkodzenia i trwałych rezultatów.

Ile kosztują płytki Dunin Carat?

Znajdujące się w sklepie Efekciarnia płytki ceramiczne Carat White marki Dunin posiadają atrakcyjną cenę, w pełni adekwatną do ich jakości, z którą można zapoznać się na stronie internetowej. Korzystając z oferty sklepu, można również liczyć na profesjonalne doradztwo oraz cenne wskazówki, dzięki którym podjęcie optymalnej decyzji stanie się zdecydowanie łatwiejsze. Poziom występującej w sklepie Efekciarnia ceny ustalony został z uwzględnieniem potrzeb klientów, by jak najlepiej się do nich dopasować.