Mozaika gresowa Royal Chevron White Matt Dunin

Drobne szczegóły i detale stanowią bardzo ważny element aranżacji wnętrza - to one nadają pomieszczeniom ostatecznego charakteru. Właśnie dlatego nie można ich odpuścić i trzeba zadbać o ich odpowiedni dobór. Jednym z elementów, które można z powodzeniem zastosować do urozmaicenia wnętrz, jest mozaika gresowa, która odpowiednio umiejscowiona potrafi zdziałać prawdziwe cuda. Jednym z najlepszych dostępnych na rynku produktów tego typu jest mozaika Royal Chevron White Matt Dunin.
Royal Chevron White Matt Dunin

Biała płytka ceramiczna Dunin Royal Chevron White Matt

Płytka gresowa Dunin Royal Chevron White Matt to wyjątkowy produkt, który został wykonany z niesamowitą wręcz dbałością o wszelkie detale, dlatego prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Płytka ma biały kolor, dzięki czemu z łatwością będzie można ją dopasować do wielu wnętrz i nie tylko - jest ona bowiem uniwersalna i można ją zastosować również na zewnątrz. Jest odporna na mróz oraz chemikalia, a także można ją zamontować w prysznicu, co dla wielu osób ma całkiem duże znaczenie.

Płytki jodełka francuska biała Royal Chevron White Matt - specyfikacja

Płytki Royal Chevron White Matt we wzorze jodełki francuskiej mają następujące wymiary: 318 mm x 224 mm x 7 mm. Pojedynczy element płytki (ponieważ składa się ona z kilku części) ma natomiast wymiary 52 × 180 mm. Płytki mają kolor biały i można je montować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz - są one odporne na mróz i posiadają stopień absorpcji wody na poziomie 0,5%. Są nie tylko praktyczne, ale również fantastycznie wyglądają, co dla wielu osób ma bardzo duże znaczenie.

Dunin Royal Chevron White Matt - jak montować?

Płytki Royal Chevron White Matt posiadają specjalną siatkę z włókna szklanego, która bardzo ułatwia montaż. Sam proces zakładania płytek nie jest skomplikowany, jednak należy pamiętać, aby podłoże, na którym mają się one znaleźć, było całkowicie suche, czyste, gładkie oraz wolne od tłuszczu. Należy też zadbać o to, aby same płytki były odpowiednio przechowywane - najlepiej w temperaturze pokojowej przez całą dobę w przestrzeni, w której wilgotność nie jest zbyt wysoka.

Dunin Royal Chevron White Matt - cena

Cena jest jedną z kwestii, które mają dla wielu osób decydujących się na zakup płytek gresowych do domu bardzo duże znaczenie. W przypadku Dunin Royal Chevron White Matt nie należy spodziewać się jednak bardzo dużych wydatków - kwota, którą należy uiścić za metr kwadratowy tych płytek nie przekracza 400 złotych, co biorąc pod uwagę ich jakość wykonania, uniwersalność w montażu oraz wyjątkowy wygląd jest bardzo dobrą ceną i jednocześnie stanowi świetny argument potwierdzający, że jest to wartościowy zakup.